Serial Fallout zaskoczy klimatem? Produkcja będzie „szalona”, „humorystyczna” i „zabawna”

Filmy/seriale
1271V
Serial Fallout zaskoczy klimatem? Produkcja będzie „szalona”, „humorystyczna” i „zabawna”
Wojciech Gruszczyk | 20.08.2021, 19:37

Amazon oficjalnie pracuje nad serialem z uniwersum „Fallouta”, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących projektu. Lucy Joy i Jonathan Nolan promują teraz nową produkcję i podczas ostatnich wywiadów wspomnieli o projekcie z uniwersum Bethesdy. Wiele na to wskazuje, że będzie to zabawna i szalona przygoda.

Lisa Joy i Jonathan Nolan to duet znany z między innymi „Westworld”, ale teraz twórcy promują film „Reminiscence” (sprawdźcie zwiastun) – Lisa jest reżyserką, scenarzystką i razem z Nolanem zajmuje się produkcją. Kolejnym projektem małżeństwa ma być „Fallout”, więc podczas ostatnich wywiadów, zespół chętnie wspominał o tym projekcie.

Lisa Joy rozmawiając z redakcją Collider wspomniała, że „Fallout” będzie „szalony”:

„To jest po prostu zwariowane, zabawne, szalone, przygodowe i umysłowe szaleństwo, jakiego jeszcze nigdy nie widzieliście. To jest całkiem fajne”.

Twórczyni dyskutowała na temat projektu także z dziennikarzem BroBible, gdzie również nie ukrywała, że widzowie mogą oczekiwać zabawnego projektu:

„To jest po prostu śmiesznie odważne i nie mogę się doczekać. To jest całkowicie niepoważne, szalone, humorystyczne i po prostu szalone. To jest po prostu szalone”.

W Sieci nie brakuje opinii, że fani raczej oczekują bardziej „poważnego Fallouta”, jednak najwidoczniej w tym wypadku musimy przygotować się na bardziej lekką akcję, której oczywiście w tej serii nie brakuje.

Aktualnie jednak nie znamy dokładnych planów dotyczących premiery „Fallouta”.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/fallout-producer-teases-tv-show/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper