Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 15:45
Reminiscencja x Hugh Jackman
668V

Reminiscencja może zaskoczyć. Hugh Jackman w filmie twórczyni Westworld na pierwszym zwiastunie

Warner Bros. opublikowało pierwszy zwiastun „Reminiscencji”, którego głównym bohaterem został Hugh Jackman. Film od początku intryguje światem oraz wydarzeniami, a warto dodać, że za cały projekt odpowiada reżyserka oraz scenarzystka „Westworld”.

Lisy Joy pracowała na planie „Westworld” i Warner Bros. chętnie współpracuje z twórczynią, która przygotowuje scenariusz do „Fallouta” od Amazonu. Właśnie opublikowano pierwszy zwiastun „Reminiscencji”, którego reżyserką, scenarzystką i producentką jest właśnie Joy.

Głównym bohaterem filmu został Hugh Jackman, który wciela się w Nicka Bannistera – prywatnego detektywa umysłów, który porusza się po mrocznym, ale zarazem kuszącym świecie przeszłości, by pomagać swoim klientom dotrzeć do utraconych wspomnień. Wszystko jednak zmienia się pewnego dnia, gdy jego klientką zostaje Mae (Rebecca Ferguson).

Warner Bros. Polska potwierdziło, że premiera „Reminiscencji” w naszym kraju odbędzie się 20 sierpnia – w tym dniu produkcja trafi na HBO Max i przez miesiąc opowieść będzie dostępna na serwerach SVOD. Nadal jednak nie znamy szczegółów debiutu nowej platformy w Polsce. Według wcześniej udostępnionych informacji – propozycja zostanie udostępniona w drugiej połowie 2021 roku.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Ragnarok” (2 sezon), „Marsjanin” (Blu-ray), „Eden” i „The Sinner” (3 sezon).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hugh Jackman Lisy Joy Reminiscencja trailer zwiastun