Twisted Metal powróci w 2023 roku? Znany insider zamieścił enigmatyczny wpis

Plotka
879V
Twisted Metal powróci w 2023 roku? Znany insider zamieścił enigmatyczny wpis
Kajetan Węsierski | 14.08.2021, 13:30

Tom Henderson, bardzo znany insider, zamieścił na swoim Twitterze wymowną grafikę, którą podpisał "2023". Cóż, fani błyskawicznie połączyli kropki.

Oryginalny Twisted Metal (1995) był kapitalną grą i jedną z najlepszych przygód ery pierwszego PlayStation. Później marka cały czas była rozwijana (z lepszymi i gorszymi skutkami), aż do 2012 roku, gdzie dostaliśmy ostatnią odsłonę serii. W tym roku mogliśmy świętować dziewięć lat od jej premiery, a jedyne, o czym można było słyszeć, to plany na serial.

Być może jednak nie tylko produkcja odcinkowa powstaje za kulisami. Bardzo enigmatyczny wpis pojawił się na Twitterze Toma Hendersona - bardzo znanego insidera, który często dzieli się przedpremierowo informacjami na temat gier z gatunku strzelanin. Tym razem zamieścił grafikę z Twisted Metal i dodał podpis "2023". Nie trzeba było długo czekać, aby fani zaczęli snuć przeróżne teorie.

Największym powodzeniem cieszy się oczywiście ta, według której seria wróci po 11 latach. Spora grupa fanów pisze o sequelu/remake'u serii i jest to bez wątpienia trop, który warto podjąć. Brzmi to bowiem kapitalnie i chyba każdy byłby ukontentowany ponownym wejściem do niebywale brutalnego świata. Znacznie mniej popularne są komentarze na temat tego, że jest to "zaledwie data premiery serialu". Cóż, trudno jednoznacznie określić się po jakiejś ze stron - na ten moment możemy spekulować i pamiętać, że to zaledwie plotka.

Źródło: https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1426288447258599427

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper