Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2021 19:22
Call of Duty Vanguard
1178V

Twórcy Call of Duty reagują na przecieki z Call of Duty Vanguard. Studio opublikowało wymowny materiał

Call of Duty Vanguard zobaczymy dopiero w przyszłym tygodniu, ale już dzisiaj pojawiły się pierwsze materiały z gry oraz konkretne informacje dotyczące strzelanki. Twórcy postanowili zareagować i opublikowali znaczący gif – Activision nie usuwa już kolejnych wycieków.

To nie jest udany dzień dla deweloperów Call of Duty Vanguard. W plikach najnowszej aktualizacji do Call of Duty Warzone i Call of Duty Black Ops Cold War pojawiły się materiały z tegorocznej strzelanki Activision, więc rano mogliśmy zobaczyć okładki, a później poznaliśmy szczegóły dotyczące gry.

Zespół odpowiedzialny za Call of Duty Vanguard nie zamierza chować głowy w piasek i podobnie jak kiedyś Microsoft w przypadku Xboksa Series S deweloperzy opublikowali wymowną wiadomość:

Sledgehammer Games pracuje nad nową częścią popularnego shootera, ale produkcja zostanie zaprezentowana dopiero w przyszłym tygodniu. Gracze chętnie dzielą się okładkami z Call of Duty Vanguard i choć jeszcze kilka godzin temu Activision ściągało materiały z Twittera, od pewnego czasu firma przestała reagować.

Jeśli jednak potwierdzą się plotki, to nie możemy liczyć na szybki pokaz Call of Duty Vanguard, ponieważ gra ma zostać ujawniona przez Sony na kolejnym State of Play.

Źródło: Twitter: CallofDuty

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty Vanguard Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games