Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2020 08:22
Xbox Series S
5130V

Microsoft reaguje na przeciek. Zabawna grafika potwierdza szczegóły Xboksa Series X i Xboksa Series S?

Na oficjalnym Twitterze Microsoftu pojawiła się reakcja na wielki przeciek. Amerykańska korporacja stara się wyjść z twarzą z zamieszania i publikuje humorystyczną grafikę. Tym samym firma mogła potwierdzić prawdziwość udostępnionych informacji.

Z samego rana zaprezentowaliśmy na portalu najważniejsze szczegóły dotyczące Xboksa Series X i Xboksa Series S. Microsoft mierzy się z gigantycznym przeciekiem informacji, w którym nie brakuje materiałów prezentujących tańszą wersję next-genowego Xboksa.

Trudno wyjść z twarzą z tej niewątpliwie kłopotliwej sytuacji, więc Microsoft opublikował... Mema. Czy jest to dobra reakcja? Musicie sami zadecydować.

Zmierzch obecnej generacji i oczekiwanie na next-geny związane jest z ogromną ilością plotek oraz przecieków. Korporacja z Redmond wychodziła ze wspomnianej kwestii z obronną ręką - w końcu to Amerykanie jako pierwsi przedstawili Xboksa Series X, zaprezentowali specyfikację sprzętu czy chwalili się pierwszymi materiałami z gier. W przypadku Xboksa Series S domniemania i niepotwierdzone informacje rosły niczym grzyby po deszczu, a co gorsza, gracze ciągle czekali na datę premiery i cenę Xboksa Series X. Choć najnowsze informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Microsoft, Amerykanie zareagowali całkiem szybko i... w niezwykle zabawny sposób. 

Graczom pozostaje więc czekać na wskazanie daty oficjalnego wydarzenia, podczas którego już od przedstawicieli amerykańskiej korporacji usłyszymy szczegóły Xboksa Series X i Xboksa Series S.

Źródło: Twitter: Xbox

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series S Xbox Series X