Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2021 06:56
Call of Duty Vanguard
5993V

Call of Duty Vanguard na pierwszych materiałach. Wyciek potwierdza umiejscowienie wydarzeń

Na tydzień przed prezentacją Call of Duty Vanguard w sieci pojawiły się pierwsze materiały z gry. Możemy przypuszczać, że jest to fragment premierowego zwiastuna, który wkrótce zostanie udostępniony przez Activision. Ujęcia potwierdzają umiejscowienie wydarzeń.

Wczoraj kilka źródeł wskazało konkretną datę pokazu Call of Duty Vanguard, co spotkało się ze zdecydowanymi reakcjami wydawcy. Activision rozpoczęło usuwanie wiadomości zamieszczonych na Twitterze. Szybkie działania doprowadziły do następnego udostępnienia materiałów potwierdzających nadejście pierwszego zwiastuna.

Tom Henderson, który na początku poinformował, że prezentacja odbędzie się w przyszłym tygodniu, został poproszony przez wydawcę Call of Duty o usunięcie opublikowanych wiadomości. Informator jednocześnie potwierdził, że najnowsze grafiki rzeczywiście pochodzą z Call of Duty Vanguard.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku przedwcześnie opublikowanych treści z Battlefield 2042, poniższe ujęcia są słabej jakości, jednak pokazują czterech żołnierzy na tle budynków z nazistowskimi swastykami. Już wcześniej mogliśmy zapoznać się z doniesieniami, zgodnie z którymi deweloperzy Sledgehammer Games zaproponują wydarzenia umiejscowione w czasie II wojny światowej.

Call of Duty Vanguard - 1

Call of Duty Vanguard - 2

Call of Duty Vanguard - 3

Call of Duty Vanguard - 4

Call of Duty Vanguard - 5

COD Vanguard

Możemy również spojrzeć na okładki z różnych wydań:

Call of Duty Vanguard okładka - 1

Call of Duty Vanguard okładka - 2

Call of Duty Vanguard okładka - 3

Call of Duty Vanguard okładka - 4

Call of Duty Vanguard okładka - 6

Call of Duty Vanguard okładka 1

Call of Duty Vanguard okładka 2

Call of Duty Vanguard warzone

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/p2lozc/confirmed_real_call_of_duty_2021vanguard_image/?utm_medium=android_app&utm_source=share
Twitter: Okami13_
https://twitter.com/Earthbound_Fan

Tagi: Activision call of duty Call of Duty Vanguard Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games