The Medium wykorzysta pełną moc DualSense. Zwiastun potwierdza, że twórcy pozwolą nam poczuć grę

Gry
1286V
The Medium wykorzysta pełną moc DualSense. Zwiastun potwierdza, że twórcy pozwolą nam poczuć grę
Wojciech Gruszczyk | 06.08.2021, 15:41

Bloober Team nie zawiedzie posiadaczy PS5. The Medium dopiero nadciąga na PlayStation 5, ale deweloperzy nie zapomnieli o wykorzystaniu unikalnych możliwości platformy Sony. Gracze dosłownie poczują, że grają w przygodę krakowskiego studia.

The Medium na początku roku trafiło na Xboksy Series X|S i PC, ale od początku mogliśmy mieć pewność, że Microsoft zadbał o czasową wyłączność. W czerwcu potwierdzono nadejście edycji na PlayStation 5, a teraz deweloperzy postanowili bardzo dokładnie zaprezentować unikalne funkcje, które trafią do pozycji dzięki kontrolerowi DualSense.

Szymon Erdmański, producent w Bloober Team, skomentował nowości następującymi słowami:

„Na PlayStation 5 wykorzystaliśmy pełne możliwości kontrolera DualSense, żeby jeszcze bardziej zanurzyć gracza w tajemnicy Hotelu Niwa. Naszym celem było pozwolić graczom na poczucie reakcji Marianny na wydarzenia dookoła, gdy eksploruje i wchodzi w interakcje ze światem gry”.

Bardzo dobrze wykorzystanie haptycznych wibracji oraz adaptacyjnych triggerów pokazuje najnowszy zwiastun, na którym twórcy pokazują różne wydarzenia. Urządzenie przygotowane dla PS5 zapewni graczom nowe doświadczenie i bez wątpienia twórcy horrorów powinni w bardzo dobry sposób wykorzystywać sprzęt, który pozwala dosłownie poczuć rozgrywkę.

Zamierzacie sprawdzić The Medium? Przeczytajcie naszą recenzję oraz pamiętajcie o rozbudowanym poradniku – ten drugi tekst może szczególnie pomóc podczas zdobywania platyny.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper