The Medium - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

The Medium - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

The Medium - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Mateusz Wróbel | 20.10.2022, 22:15

W poniższym poradniku do The Medium znajdziesz dokładny opis przejścia gry, lokalizację znajdziek czy także dokładne rozwiązanie danych zagadek. W tym miejscu możesz dowiedzieć się coś więcej nt. najnowszego tytułu od Bloober Team za pomocą szczegółowych porad oraz wskazówek, które pozwolą Ci z łatwością wejść do świata przedstawionego w ww. produkcji. Zapraszam do rozwinięcia!

Witajcie w poradniku do The Medium! Nareszcie doczekaliśmy się premiery najnowszej produkcji krakowskiego studia - Bloober Team - które zaserwowało nam już w przeszłości Blair Witch czy też Observera (warto wspomnieć, że doczekał on się porządnego odświeżenia). Tym razem nie wchodzimy w buty ani funkcjonariuszowi policji, ani prywatnemu detektywowi, a przejmujemy kontrolę nad Marianną, kobietą posiadającą zdolność nazwaną medium, która pozwala jej przeskakiwać między dwoma światami: tym materialnym oraz światem duchów. W poniższym poradniku znajdziesz wiele wskazówek oraz opis przejścia gry, który pozwoli Ci poznać rodzimą produkcję od A do Z. Zbędnie nie przedłużając, zapraszam Was do spisu treści!

PORADY I PYTANIA

OPIS PRZEJŚCIA GRY

ZAGADKI

SEKRETY I ZNAJDŹKI

OSIĄGNIĘCIA

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper