Elden Ring z polską lokalizacją! Gra trafiła na Steam i PlayStation Store

News
4055V
Elden Ring z polską lokalizacją! Gra trafiła na Steam i PlayStation Store
Iza Łęcka | 06.08.2021, 08:11

Najnowsza pozycja From Software trafiła do kolejnych cyfrowych sklepów. W rezultacie możemy potwierdzić pozytywną informację dotyczącą gry – Bandai Namco nie zawiedzie i przygotuje polską lokalizację. Poznajcie szczegóły.

Elden Ring zostało zaprezentowane w czerwcu. Po pokazie szybko uzyskaliśmy informacje o czasie rozgrywki oraz wielu innych szczegółach, ale nadal pewną niewiadomą pozostawała kwestia lokalizacji. Mówiąc o grach z Japonii nie zawsze możemy liczyć na opracowanie chociażby napisów, tymczasem w przypadku nowego tytułu From Software Bandai Namco spełni oczekiwania wielu polskich entuzjastów gatunku.

Elden Ring jest już dostępny na Steam i zgodnie z wyszczególnionymi informacjami gracze mogą czekać na napisy w języku polskim:

Elden Ring lokalizacja

Karta produktu na platformie Valve uwzględnia również kilka wcześniej ujawnionych szczegółów – w Elden Ring doświadczymy gigantycznego świata, podejmiemy się pełnej personalizacji postaci i przeżyjemy „epicki dramat zrodzony z mitów”, czyli „wielowarstwową, stopniowo odsłanianą fabułę” . Wspomniano także o asynchronicznym elemencie rozgrywki online.

Co ciekawe, na PlayStation Store pojawiła się pewna niespodzianka – w angielskiej i polskiej wersji językowej znalazła się adnotacja o wsparciu PlayStation VR. Wzmianka została szybko dostrzeżona, jednak może okazać się jedynie błędem. Jak dotąd deweloperzy nie mówili o kwestii wirtualnej rzeczywistości. 

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1245620/ELDEN_RING/ https://store.playstation.com/pl-pl/concept/10000333/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych