Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.07.2021 19:57
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD oceny
836V

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. Nintendo chwali się ocenami gry

The Legend of Zelda ma nieco zawiłą chronologię wydarzeń, przez co czasem trudno jest się w tym połapać i zrozumieć, które wydarzenia nastąpiły jako pierwsze. Teraz dzięki The Legend of Zelda: Skyward Sword HD macie okazję poznać początek tej pięknej historii.

Zanim doczekamy się kolejnej przygody Linka i Zeldy w nowoczesnym wydaniu w postaci The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny), Nintendo postanowiło uraczyć nas remasterem jednej z najlepszych opowieści w całej historii tegoż magicznego cyklu.

Dokładnie dwa tygodnie temu na rynku zadebiutowało The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, dzięki któremu miłośnicy marki mogą w odświeżonym wydaniu zapoznać się z pierwszą chronologicznie historią Linka i uroczej Zeldy. Klasyk z Nintendo Wii doczekał się naprawdę kolosalnych zmian na lepsze, lecz niestety ząb czasu nieco zdążył nadwyrężyć jego piękno.

W efekcie oryginalna średnia ocen 93% jest aż o 11 oczek wyższa niż aktualne 82% dla remastera, ale mimo wszystko Nintendo ma się czym pochwalić i przygotowało specjalny spot ukazujący najlepsze opinie jakie ich gra otrzymała od mediów.

Tagi: Nintendo Tantalus The Legend of Zelda: Skyward Sword HD