Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.07.2021 11:30
Ghost of Tsushima Iki
2276V

Ghost of Tsushima Director’s Cut z ciekawym połączeniem. Postęp w głównej kampanii będzie wpływał na wyspę Iki

Twórcy z Sucker Punch udzielili ciekawego wywiadu portalowi GameSpark, w którym poruszyli temat wyspy Iki oraz tego, w jaki sposób będziemy mogli na nią wpływać.

Ghost of Tsushima Director's Cut to tytuł, który prawdopodobnie wyląduje już za trzy tygodnie na wielu dyskach konsol od Sony. Projekt ma być "czymś więcej niż zwykłą aktualizacją", co sprawia, że wyczekiwania są jeszcze większe. Zresztą, jestem przekonany, że fanów nie trzeba mocno namawiać - wystarczył sam zwiastun, który pozwolił nam raz jeszcze poczuć tę kapitalną atmosferę.

Na portalu GameSpark pojawił się ostatnio bardzo ciekawy wywiad z twórcami gry, w którym poruszono temat tego, w jaki sposób dodatek wpłynie na podstawową wersję gry. Jak się okazuje, oba elementy będą ze sobą w pewien sposób powiązane, a nasze dokonania na Cuszimie, będą miały bezpośrednie przełożenie na to, co będzie się działo na wyspie Iki!

Gra będzie śledziła to, gdzie oraz kogo odwiedziliśmy w grze, a potem przełoży się to na relacje z drugiej wyspy. Co natomiast ciekawe, sam progres w podstawowej grze ma wpływać na fabułę DLC. I jest to o tyle interesująca sprawa, że przecież przez trzy akty obserwujemy wewnętrzną przemianę Jina oraz jego podejścia do świata. Nie znamy szczegółów, ale już teraz jest to intrygujące.

Źródło: https://www.psu.com/news/the-ghost-of-tsushima-directors-cut-iki-island-expansion-will-follow-your-actions-in-the-main-campaign-which-will-effect-the-iki-island-story/

Tagi: Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch