Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2021 20:08
Ghost of Tsushima Director's Cut
2446V

Ghost of Tsushima Director's Cut na PS5 to coś więcej niż „zwykła aktualizacja”. Gracze zapłacą za ulepszenia

Ghost of Tsushima Director's Cut otrzyma kilka ekskluzywnych funkcji dostępnych wyłącznie na PS5 i zdaniem deweloperów nie będzie to zwykły patch. Twórcy wykorzystali moc nowej platformy, by zadbać o odpowiednie ulepszenia.

Ghost of Tsushima Director's Cut w przyszłym miesiącu zadebiutuje na PlayStation 5 i PlayStation 4, ale jak wiadomo gracze nie otrzymają bezpłatnej aktualizacji z PS4 na PS5. Twórcy wcześniej zapowiedzieli kilka ulepszeń, wśród których można wyróżnić między innymi japońską synchronizację ust i właśnie z tego powodu – gracze muszą zapłacić za patch.

Jason Connell, dyrektor kreatywny i artystyczny Sucker Punch Productions, postanowił poruszyć ten temat podczas rozmowy z redakcją Press Start i deweloper wytłumaczył – gracze poczują faktyczne nowości, które są połączone z nową zawartością:

„Sądzę, że ludzie powinni wiedzieć, że te funkcje, które sprawiają, że gra jest tak szczególna dla PS5, nie są ogólnymi ulepszeniami sprzętowymi, ale są one w pełni związane z rozszerzeniem Iki i doświadczeniami Jina na Iki. Są one ze sobą bardzo mocno powiązane, więc to jest powód, dla którego nie traktowaliśmy ich jako coś odrębnego. Naprawdę chcieliśmy, by te dwie rzeczy zagrały razem.”

Sucker Punch Productions chce zapewnić ciekawe wrażenia wszystkim graczom, ale posiadacze PlayStation 5 mogą liczyć na ulepszenia, których nie otrzymamy na poprzedniej generacji.

Sprawdźcie ostatni zwiastun oraz poznajcie konkrety dotyczące Ghost of Tsushima Director's Cut. Twórcy w ostatnich dniach potwierdzili sporo szczegółów.

Źródło: https://www.psu.com/news/ghost-of-tsushima-directors-cut-ps5-features-are-more-than-a-generic-hardware-upgrade/

Tagi: Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch