Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 16:11
Ghost of Tsushima Director's Cut
2447V

Ghost of Tsushima Director's Cut z pełną prezentacją nowej zawartości. Zobaczcie wyspę Iki

Sony właśnie zaprezentowało pełny zwiastun nowej zawartości z Ghost of Tsushima Director's Cut, Materiał w świetny sposób wprowadza graczy w nową opowieść, a dodatkowo poznaliśmy szczegóły dotyczące przygody. Fani pierwszej gry muszą szykować się na sporo atrakcji.

Jin Sakai już w przyszłym miesiącu wyruszy na nową przygodę, więc Sony właśnie zaprezentowało zwiastun Ghost of Tsushima Director's Cut, który skupia się na nowej historii – wydarzeniach z wyspy Iki. Twórcy wyślą bohatera w nowe miejsce, gdzie znajduje się tajemnicze plemie Mongołów:

„Podróż Jina rozpoczyna się, gdy odkrywa on, że tajemnicze plemię Mongołów zdobyło przewagę na Iki. Przewodzi im czczona szamanka Ankhsar Khatun, znana swoim zwolennikom jako Orzeł”.

Brzmi ciekawie? Deweloperzy potwierdzają, że Jin musi wrócić na wyspę, gdzie zmierzy się nie tylko z potężnymi przeciwnikami, ale również ze „starymi lękami”. Heros ujawni „głęboko zakopane traumy” – gracze pierwszy raz poznają mroczną przeszłość jego klanu.

W wielkim rozszerzeniu otrzymamy zupełnie nową lokację, która będzie w znaczący sposób różnić się od Cuszimy:

„Nasza na wpół fikcyjna wersja wyspy Iki stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Cuszimy. To dziki, pozbawiony prawa kraj grabieżców i przestępców, naznaczony wspomnieniami z wojny i zaciekle niezależny - samuraje nie panowali nad nim od dziesięcioleci”.

Ghost of Tsushima Director's Cut zadebiutuje już 20 sierpnia i rozszerzona wersja produkcji trafi na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: YouTube.com
https://blog.playstation.com/2021/07/21/ghost-of-tsushima-journey-into-the-dark-secrets-of-iki-island/

Tagi: Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch