Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 20:00
Batman na planie The Flash - Ben Affleck
960V

Batman na planie The Flash. Ben Affleck otrzymał potężny motocykl

Już w przyszłym roku na sympatyków uniwersum DC czeka sporo atrakcji, a jedną z nich jest widowisko „The Flash”, w którym jak wiemy zobaczymy aż dwóch Batmanów. Pierwsze ujęcia z planu już pokazują Człowieka Nietoperza w akcji.

Entuzjaści komiksowych superprodukcji wkroczyli w intensywny okres premier – po wielu opóźnieniach w końcu zadebiutowała „Czarna Wdowa”, na horyzoncie można już wyczekiwać „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” oraz „The Eternals”, natomiast w przyszłym roku zapowiada się wysyp filmów spod szyldu DC Extended Universe, a jednym z obiecujących widowisk jest „The Flash”.

Jak wiemy ekipa filmowa już pracuje i nagrywa poszczególne sceny w Glasgow. Możemy już potwierdzić, że na planie nagrywane są ujęcia z Batmanem, w którego wcieli się Ben Affleck, choć Amerykanin jeszcze nie dołączył do zespołu. Najprawdopodobniej jak na razie tworzone są nagrania z kaskaderem aktora, gdyż w głównej mierze możemy zobaczyć Człowieka-Nietoperza mknącego po ulicach miasta na ciężko opancerzonym motorze, przypominającym nieco ten, który był wykorzystywany w trylogii Christophera Nolana. Trzeba przyznać, że strój Batmana prezentuje się bardzo efektownie.

Twórcy systematycznie przypominają, że w produkcji zobaczymy również Michaela Keatona, który powróci jako Mroczny Rycerz, oraz Sashę Calle – aktorka ponownie zagra Super Girl. O fabule jak na razie nie wiemy zbyt dużo. Najprawdopodobniej scenarzyści będą inspirować się komiksem DC Flashpoint autorstwa Geoffa Johnsa i Andy'ego Kuberta, w którym Barry Allen przenosi się w czasie, by powstrzymać Reverse-Flasha przed zabójstwem swojej matki – a to prowadzi do wielu dramatycznych zmian w uniwersum DC. Jak jednak zostaną wykorzystane wspomniane postacie dowiemy się zapewne w późniejszym czasie.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Zielony Rycerz”, „Sky Rojo” (2. sezon) oraz „Władcy Wszechświata: Objawienie, część 1”.

Źródło: https://www.denofgeek.com/movies/the-flash-batman-set-photos-ben-affleck

Tagi: Batman Ben Affleck The Flash