Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.06.2021 09:30
The Flash i Michael Keaton
685V

The Flash i Michael Keaton. Twórcy znów zapowiadają powrót kultowej inkarnacji Batmana

Twórcy nadchodzącego filmu "The Flash" raz jeszcze symbolicznie przekazują, że w filmie powróci kultowa wersja Batmana z lat 80.

Podczas gdy wielu fanów Marvel Cinematic Universe czeka na nowe doniesienia na temat "Czarnej Wdowy" czy "Eternals", wielbiciele DC mają swoje produkcje, których wyczekują ze zniecierpliwieniem. Jeszcze w tym roku mamy dostać aż trzy nowe tytuły warte sprawdzenia - „Black Adam” (29 lipca), „The Flash” (4 listopada) oraz „Aquaman 2” (16 grudnia). Szczególnie ciekawie zapowiada się ten drugi, który wciąż kryje wiele tajemnic.

Już jakiś czas temu dotarły do nas informacje, że w produkcji pojawi się sam Michael Keaton, który miałby powrócić do roli Batmana! Jest to spora sprawa i bez wątpienia ogromny smaczek dla wszystkich fanów właśnie tej inkarnacji Człowieka-Nietoperza. Teraz sami twórcy postanowili nieco podgrzać atmosferę i opublikowali w swoich mediach społecznościowych logo właśnie tej postaci.

Jest to dokładnie symbol, który pojawił się na stroju w filmie "Powrót Batmana" z 1992 roku - w pierwszej odsłonie nieco się różnił. Niemniej, bez wątpienia chodzi o inkarnację, którą miał przyjemność zagrać wspomniany Keaton. Zdaje się więc, że możemy mówić o potwierdzeniu. I choć nie mamy pewności, jak duży będzie to występ, chyba każdy wierzy, że tak znakomity aktor dostanie jak najwięcej minut na ekranie.

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: batman dc Michael Keaton The Flash