Iza Łęcka Iza Łęcka 25.06.2021 07:38
Shang-Chi - Marvel
1507V

Shang-Chi na efektownym zwiastunie. Marvel przybliża postać nowego superbohatera

Marvel Cinematic Universe już wkrótce zostanie wzbogacone o losy kolejnego superbohatera –  do premiery coraz bliżej, więc Marvel promuje nadciągające widowisko. Najnowszy zwiastun „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” przedstawia podstawowe założenia fabularne.

Marvel Cinematic Universe jeszcze w 2021 roku zostanie rozbudowane o cztery nowe ekranizacje, a pierwsza z nich zadebiutuje już w przyszłym miesiącu – 9 lipca widzowie będą mogli zapoznać się z historią Natashy Romanoff w „Czarnej Wdowie”.

Marvel jednak nie traci tempa i skupia się już na promocji następnej produkcji, czyli „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, która na wielkim ekranie zagości już 3 września. Pełny, widowiskowy zwiastun historii prezentuje głównego bohatera oraz przybliża główne wydarzenia związane z tytułowymi pierścieniami.

Jak się okazuje Shang-Chi w młodości był szkolony przez organizację terrorystyczną, na czele której stał jego ojciec. Gdy protagonista pojął prawdę o złowieszczej naturze Wenwu, postanowił opuścić szeregi „Dziesięciu pierścieni”, by rozpocząć normalne życie w San Francisco. Przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć, a bohater będzie musiał zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem.

Sprawdźcie nasze najnowsze recenzje: „W jak morderstwo”, „Miasto” i „Opowieść podręcznej” (4 sezon).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe Shang-Chi Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Trailer zwiastun