Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2021 12:46
Tormented Souls również na PS4 i XOne. Wydania pudełkowe, gameplay i zwiastun efektownego survival horroru
1115V

Tormented Souls również na PS4 i XOne. Wydania pudełkowe, gameplay i zwiastun efektownego survival horroru

Tormented Souls zachwycaliśmy się już w kwietniu. Ten survival horror, który powinien spodobać się fanom Resident Evil, Alone in the Dark i Silent Hill szykuje się do premiery.

Tormented Souls już w kwietniu, podczas beta testów, pokazało pazur. Szykowany survival horror nawiązuje do klasyków w stylu pierwszych dwóch odsłon Resident Evil czy Silent Hill, ale oferuje przy tym bardzo ładną grafikę i bardzo szybkie loadingi. Od całego projektu bije bardzo przekonująca, przerażająca aura.

Pytanie kiedy w to zagramy? Niestety wydawca nie jest jeszcze gotowy na takie deklaracje. Wciąż termin premiery Tormented Souls jest tylko przybliżony (ostatnie miesiące 2021 roku). PQube potwierdziło przynajmniej, że gra trafi również na PS4 i XOne, oprócz już wcześniej zapowiedzianych edycji na PS5, Xbox Series X, PC oraz Switch.

Dowiedzieliśmy się również, że tytuł zostanie wydany w formie fizycznej na konsolach. Wydawca przedstawił już okładki fizycznych wydań Tormented Souls, przy okazji publikując również kolejny zwiastun gry.

Na deser mamy pierwsze 20 minut rozgrywki z Tormented Souls, co powinno dać wam niezły pogląd na charakter zabawy w tym tytule. Na Steam dostępne jest obecnie demo produkcji.

Tagi: Dual Effect / Abstract Digital PQube Tormented Souls