Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2021 15:01
Ghost of Tsushima Director’s Cut
1595V

Ghost of Tsushima Director’s Cut ma zajmować znacznie więcej od podstawki. Sony podało rozmiar gry

Sucker Punch przygotowuje się na wielką premierę rozbudowanej odsłony Ghost of Tsushima i według najnowszych informacji – gra będzie zajmować prawie dwa razy więcej względem standardowego wydania. Ciekawe szczegóły przedstawiło Sony na PlayStation Store.

W zeszłym tygodniu twórcy Ghost of Tsushima świętowali pierwszą rocznicę gry, ale deweloperzy przygotowują się do kolejnej premiery. Reżyserskie wydanie zadebiutuje 20 sierpnia, więc w przyszłym miesiącu gracze wyruszą na zupełnie nową wyspę. Szczegółowa prezentacja przygody odbędzie się w następnych tygodniach, ale już teraz otrzymaliśmy bardzo ciekawą wiadomość.

Ghost of Tsushima Director’s Cut ma według PlayStation Store zajmować 60GB w wersji na PlayStation 5. W przypadku standardowego wydania gracze musieli pobrać 35GB (podstawka), ale w międzyczasie tytuł został rozbudowany o aktualizacje zajmujące łącznie 12GB.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona przez deweloperów, to Ghost of Tsushima Director’s Cut będzie zajmować naprawdę sporo porównując sytuację do ubiegłorocznego wydania. Musimy oczywiście pamiętać, że nowa wersja otrzyma fabularny dodatek, który według ostatnich przecieków ma zapewnić nawet kilkunastogodzinną historie.

Zamierzacie grać w Ghost of Tsushima Director’s Cut od dnia premiery?

Źródło: https://www.psu.com/news/ghost-of-tsushima-directors-cut-file-size-revealed-for-ps5/

Tagi: Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch