Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 18:28
Ghost of Tsushima Director's Cut
3307V

Ghost of Tsushima Director's Cut zapewni mnóstwo nowej zawartości? Pojawił się czas rozgrywki z wyspy Iki

Ghost of Tsushima Director's Cut zaoferuje nową, fabularną zawartość, która według najnowszych przecieków ma zapewnić rozgrywkę na wiele godzin. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona przez deweloperów, to fani będą zachwyceni.

Sony zapowiedziało Ghost of Tsushima Director's Cut i choć poznaliśmy już wstępne informacje dotyczące nowej zawartości, to jednak wciąż pozostaje jedno bardzo ważne pytanie – ile godzin spędzimy na nowej wyspie?

Jak wiadomo deweloperzy przygotowują fabularną zawartość, która została umiejscowiona w nowej lokacji, jednak aktualnie twórcy nie przedstawili szczegółów dotyczących czasu rozgrywki. Z pomocą przychodzi jeden z testerów i choć nie możemy potwierdzić jego słów, to miejmy nadzieję, że w pewnym momencie zrobi to Sucker Punch.

Zdaniem gracza wyspa Ika doda zawartość na około 15-20 godzin – lokacja ma być tak samo duża, jak dolna połowa terenów z Cuszimy, a podczas podróży trafimy nawet na wulkan. Twórcy zadbali także o nowe zwierzęta – małpy, lamparty i wiewiórki.

„(Dla mnie) rozszerzenie dodaje około 15-20 godzin rozgrywki. Ogólnie rzecz biorąc, trzymałem się głównej linii zadań i robiłem niewiele questów pobocznych. To była dobrze przemyślana fabuła, która trzymała mnie w napięciu do następnego zwrotu akcji. Pod względem fabularnym, DLC Iki oceniam na 4,7 na 5. Opowieść jest interesująca i pod wieloma względami lepsza od głównej fabuły gry”.

Autorzy podobno zaoferują także nowe świątynie, zupełnie nowy typ mongolskich przeciwników, a także zestaw ciężkiej zbroi, trzy nowe stajnie i dziesiątki wcześniej niedostępnych amuletów. Gra ma także zapewnić spore odświeżenie pojedynków (nowa postawa) oraz kolejne miecze i łuki.

Źródło: https://www.psu.com/news/ghost-of-tsushima-directors-cut-iki-island-to-reportedly-add-15-20-hours-of-gameplay/

Tagi: Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch