Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2021 18:20
Rainbow Six Extraction
526V

Rainbow Six Extraction zalicza kolejne opóźnienie. Ubisoft przekłada również premierę Riders Republic

Rainbow Six Extraction to kolejna produkcja, która nie zadebiutuje w 2021 roku. Ubisoft właśnie kolejny raz przełożył premierę kooperacyjnej strzelanki. Francuska korporacja zmieniła także datę premiery Riders Republic.

To nie był dobry tydzień dla branży gier i fanów elektronicznej rozgrywki. W poniedziałek przełożono premierę GhostWire: Tokyo, następnie Resident Evil Re:Verse, później Warhammer 40,000: Darktide, a teraz do tego grona dołączył Rainbow Six Extraction i Riders Republic.

Rainbow Six Extraction miało trafić na rynek 16 września, ale według najnowszych szczegółów – premiera odbędzie się dopiero w styczniu 2022 roku. Ubisoft chce dostarczyć pozycję o odpowiednim poziomie, więc zdecydowano się na przesunięcie premiery:

„Korzystamy z możliwości poświęcenia dodatkowego czasu, aby w styczniu 2022 roku ożywić tę wizję w sposób, na jaki zasługuje. Jesteśmy pewni, że dzięki temu Rainbow Six Extraction będzie wciągającym, kooperacyjnym i porywającym doświadczeniem, które chcieliśmy stworzyć, a także tym, w które Wy chcielibyście zagrać”.

Riders Republic zaliczyło mniejsze opóźnienie – z 2 września na 28 października. W międzyczasie odbędzie się beta propozycji, która powinna zainteresować graczy, którzy nie są przekonani do gry Ubisoftu.

Warto przypomnieć, że Rainbow Six Extraction (jeszcze jako Quarantine) miało trafić na rynek do 31 marca 2020 roku, ale deweloperzy w październiku 2019 roku przełożyli premiery trzech gier: Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: Rainbow Six Extraction Riders Republic Ubisoft Ubisoft Annecy Ubisoft Montreal