Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2019 17:56
Watch Dogs Legion czacha
1971V

Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters opóźnione! Gry nie zadebiutują w terminach

Nie tylko Naughty Dog ma problem ze swoją wielką produkcją. Ubisoft właśnie przełożył premiery aż trzech gier. Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters nie zadebiutują we wcześniej podanych terminach.

Sony wciąż nie potwierdziło przełożenia daty premiery The Last of Us 2, ale podobno jeszcze w tym tygodniu otrzymamy oficjalne oświadczenie. Nie musimy jednak czekać na oficjalną wiadomość od Francuzów. Ubisoft właśnie przełożył premiery aż trzech gier.

Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters miały zadebiutować do 31 marca 2020 roku, ale Ubisoft zmienił plany. Wszystkie trzy wymienione tytuły będą dostępne dopiero w następnym roku finansowym – od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku.

Jest to bardzo nietypowa sytuacja, ponieważ Ubisoft przełożył premiery aż trzech gier – dwie posiadały ostateczne daty premier (Watch Dogs Legion 06.03.2020 i Gods & Monsters 25.02.2020), a trzecia miała trafić na rynek do 31 marca... Teraz możemy w sumie mieć pewność, że gry trafią na rynek w okolicy premiery next-genów.

W następnym roku fiskalnym Ubisoft wyda znacznie więcej produkcji – dwie gry to tajne tytuły (Assassin's Creed?) oraz nie możemy zapomnieć jeszcze o Roller Champions i Skull and Bones.

Warto spojrzeć:

Źródło: Ubisoft

Tagi: gods Ubisoft Watch Dogs Legion