Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 16:04
GhostWire: Tokyo
795V

GhostWire: Tokyo oficjalnie opóźnione. Gra nie zadebiutuje w następnych miesiącach

Bez wielkiego zaskoczenia? GhostWire: Tokyo nie zadebiutuje na PS5 i PC w 2021 roku. Twórcy właśnie potwierdzili wiadomość, ale bardzo możliwe, że już wkrótce usłyszymy o produkcji, która jest przygotowywana przez wewnętrzne studio Microsoftu.

GhostWire: Tokyo zostało oficjalnie zapowiedziane w czerwcu 2019 roku, ale od tego czasu nie widzieliśmy wielu materiałów z rozgrywki. Bethesda wciąż nie rozpoczęła konkretnej promocji gry, ponieważ aktualnie wydawca skupia się na przedstawieniu Deathloop – jak wiadomo to właśnie ten shooter już wkrótce trafi na PS5 i PC.

Teraz jednak możemy oficjalnie potwierdzić, że GhostWire: Tokyo nie trafi na rynek w następnych miesiącach. Deweloperzy potrzebują czasu, ale pozycja ma zostać udostępniona na początku 2022 roku, więc już wkrótce powinniśmy usłyszeć wiele ciekawych informacji o produkcji.

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że GhostWire: Tokyo będzie dostępny na Xboksach Series X|S dopiero na początku 2023 roku – oczywiście jeśli Bethesda również i w tym wypadku podpisała roczną umowę na wyłączność PS5 z Sony.

Możemy jednak liczyć, że tuż po premierze Deathloop, Bethesda oraz Sony skupią się na promocji nowego IP od twórców The Evil Within.

Źródło: Twitter: playGhostwire

Tagi: Bethesda Softworks GhostWire: Tokyo Tango Gameworks