Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2021 14:13
Resident Evil Re:Verse zalicza duże opóźnienie
738V

Resident Evil Re:Verse zalicza duże opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w najbliższych miesiącach

Capcom zdecydował się ponownie przełożyć premierę Resident Evil Re:Verse. Japończycy chcą dopracować grę i zaoferować odpowiednie doświadczenie, jednak niestety nie możemy liczyć na premierę w 2021 roku. Firma tłumaczy ważny szczegół.

Resident Evil Village zadebiutowało w maju i produkcja powinna trafić na rynek z Resident Evil Re:Verse. Tak przynajmniej na początku planował Capcom, jednak jak wiemy – studio napotkało na problemy podczas bety, a następnie gra zebrała sporo nieprzychylnych komentarzy.

Twórcy postanowili przełożyć debiut tytułu, który powinien zostać udostępniony w lipcu, ale właśnie otrzymaliśmy nową wiadomość. Resident Evil Re:Verse zadebiutuje dopiero w 2022 roku.

Studio potwierdza jednak, że Resident Evil Re:Verse będzie nadal dostępny za darmo dla klientów Resident Evil Village – w tej sytuacji należy zachować dołączony do pudełka kod lub można go nawet od razu aktywować. W rezultacie, gdy deweloperzy poradzą sobie z problemami i będą gotowi na udostępnienie pozycji, gracze będą mogli pobrać sieciową propozycję z cyfrowej dystrybucji.

W kwietniu z Resident Evil Re:Verse zmierzył się Mateusz, który nazwał grę „wielką katastrofą” – jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z koncepcją gry, to na pewno warto sprawdzić jego wrażenia.

Źródło: Twitter: RE_Games

Tagi: Capcom Resident Evil Village