Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 13:59
Cyberpunk 2077 wyśmiewany przez graczy
3015V

Cyberpunk 2077 wyśmiewany przez graczy. Fani tworzą własne statystyki i punktują braki gry

CD Projekt RED od kilku tygodni chętnie przedstawia nowe statystyki dotyczące Cyberpunka 2077. Wielu graczy jednak cały czas oczekuje nowości, więc zainteresowani postanowili wykorzystać okazję, by przedstawić własne informacje o produkcji.

Twórcy Cyberpunka 2077 chętnie dzielą się ciekawymi szczegółami z Night City – poznaliśmy liczbę pokonanych wrogów, najbardziej niebezpieczną dzielnicę czy też nawet dokładny rezultat zgonów. Polacy w taki sposób przypominają światu o pozycji, jednak pod niemal każdym postem dotyczącym gry pojawiają się również negatywne opinie od sympatyków, którzy nie chcą dłużej czekać a liczą na nową zawartość – jak wiadomo CD Projekt RED ostatnie miesiące skupiał się na poprawie jakości przygody i nadal tytuł nie został rozbudowany o nowe DLC.

W rezultacie społeczność postanowiła stworzyć własne statystyki, których zadaniem jest punktowanie braków w Cyberpunku 2077 – sprawdźcie kilka z materiałów stworzonych przez graczy:

Cyberpunk 2077 - wyśmiewany przez graczy - 1

Cyberpunk 2077 - wyśmiewany przez graczy - 2

Cyberpunk 2077 - wyśmiewany przez graczy - 3

CD Projekt RED mierzy się teraz z dużym wyzwaniem, ponieważ deweloperzy na początku musieli naprawić działanie Cyberpunka 2077 na konsolach, by pozycja mogła wrócić na PlayStation Store i choć pewnie powstaje już nowa zawartość, to mogliśmy mieć pewność, że prace zostały w pewien sposób opóźnione. W międzyczasie pojawiły się problemy związane z włamaniem na serwery, wyciekami danych i... Nadal czekamy na pozytywne informacje – miejmy nadzieję, że ostatni przeciek z Epic Games Store zwiastuje aktualizację, która usunie kolejne błędy i pozwoli deweloperom skupić się już na rozbudowie opowieści z Night City.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2021/07/14/cyberpunk-2077-is-getting-roasted-for-its-by-the-numbers-campaign/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077