Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.07.2021 10:30
Cyberpunk 2077 wrogowie
1362V

Cyberpunk 2077 z kolejną ciekawą statystyką. Twórcy podzielili się liczbą pokonanych wrogów

Biorąc pod uwagę liczbę pokonanych przeciwników przez graczy ubiegłorocznej pozycji od CD Projekt RED, nie ma lepszych stróżów prawa od nich! 

Cyberpunk 2077 wraca na prostą? Cóż, takie wnioski można wyciągnąć po zdarzeniach z minionego tygodnia. Jak wiadomo, jeszcze w czerwcu gra wróciła do PlayStation Store (choć granie w nią na PS4 dalej może mieć różne skutki) i wiele wskazuje na to, że wielu graczy zdecydowało się dać tytułowi szansę. Przygoda w Night City pobiła bowiem cyfrowy sklep PS - na obu kontynentach! 

Taki wynik może oznaczać, że statystyki, które co tydzień publikuje w swoich mediach społecznościowych CD Projekt RED, znacznie urosną. Na pewno podobnie będzie z dzisiejszą, albowiem poznaliśmy dane odnośnie do elementu, do którego przyczynił się każdy z nas. Wiemy teraz, że od premiery gracze pokonali w sumie 13 000 000 000 wrogów w przeróżnych sytuacjach! 

Jakby na to nie spojrzeć, liczba ta robi wrażenie i pokazuje, jak ważnym elementem samej produkcji jest walka. Mówimy o naprawdę zawrotnych wartościach, więc dla wielu osób na pewno szczególnie przykry jest fakt, że tytuł wciąż może psuć się właśnie w trakcie pojedynków - niejednokrotnie napływały informacje o błędach z bronią białą oraz spluwami. Miejmy nadzieję, że wszystko zmierza ku dobremu. 

Źródło: https://twitter.com/CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077