Cyberpunk 2077 - twórcy wspominają o najniebezpieczniejszej dzielnicy w Night City

Gry
3031V
Cyberpunk 2077 - twórcy wspominają o najniebezpieczniejszej dzielnicy w Night City
Mateusz Wróbel | 02.07.2021, 18:30

CD Projekt RED opublikował krótki wpis, w którym przedstawił najniebezpieczniejszy region w Night City w Cyberpunku 2077.

W miniony weekend CD Projekt RED zdradził, która dzielnica w Cyberpunk 2077 jest tą najbezpieczniejszą. Okazało się, że jest nią North Oak - to właśnie tam najrzadziej dochodzi do zabójstw w trakcie rozgrywek graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Osoby zainteresowane takimi nowinkami z niecierpliwością wyczekiwały kolejnych smaczków prosto od rodzimego zespołu. Na te długo czekać nie trzeba było, ponieważ RED-zi ponad dwie godziny temu opublikowali kolejną grafikę mówiącą nam, że najniebezpieczniejszą dzielnicą w przepełnionym neonami Night City jest Wellsprings, wchodzące w skład regionu Heywood.

Rzucając okiem na mapę, znajdują się w niej 4 przestępstwa (z czego jedno jest poważne), 3 kontrakty od miejscowych fixerów, dwa podejrzenia cyberpsychozy oraz jedna misja poboczna powiązana z Delameinem. A do tego wszystkiego dochodzą bójki między gangiem Valentinos a 6th Street walczących o władzę w Heywood. Aktywności jest sporo, więc nie dziwota, że odbiorcy właśnie tutaj najczęściej sięgają po giwerę.

 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1410961467432587271?s=20

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper