Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2021 14:08
Gran Turismo 7
1792V

Gran Turismo 7 otrzyma betę? Sony przedstawiło szczegóły na oficjalnej stronie

Sony może już wkrótce zaprosić graczy do wypróbowania Gran Turismo 7. Na oficjalnej stronie PlayStation pojawiła się adnotacja – fani mogą wziąć udział w ankiecie, by otrzymać kod do rozgrywek. Niestety, aktualnie testy nie są dostępne.

W ostatnich miesiącach nie otrzymaliśmy wielu pozytywnych informacji o Gran Turismo 7. W lutym Sony potwierdziło, że produkcja nie zadebiutuje w 2021 roku, a w czerwcu potwierdzono wydanie gry na dwie generacje. Nadal czekamy na pokaz Sony, podczas którego zerkniemy na zupełnie nowe materiały z wyścigów, ale bardzo możliwe, że Polyphony Digital szykuje dla graczy testy beta.

Dziennikarze GTPlanet odkryli, że Sony może wykorzystać podstronę Experience PlayStation, by zaprosić graczy do testów Gran Turismo 7 – po wejściu na witrynę i kliknięciu „Start Quest”, następnie „Related Campaigns” i „Italia Quest”, pojawia się „Gran Turismo Beta (Test)”.

Gracz musi zobaczyć zwiastun Gran Turismo 7, by otrzymać kod na betę – niestety firma oferuje wyłącznie jeden (1234-5678-9012), którego nie możemy zrealizować. Bardzo możliwe, że beta odbędzie się wyłącznie na PS5, ponieważ w adnotacji pojawia się wzmianka o rozgrywce na nowej konsoli Sony.

Warto również zauważyć, że Experience PlayStation zostało uruchomione w 2017 roku na potrzeby prezentacji PlayStation Experience w Anahein. Nie brakuje głosów, że jest to kolejna zapowiedź nowego pokazu PlayStation.

Gran Turismo 7 - beta

Źródło: https://www.gtplanet.net/gran-turismo-7-beta-test-appears-on-playstation-website/

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment