Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2021 15:11
Ghost of Tsushima Director's Cut na PS4 i PS5 w Polsce
4311V

Ghost of Tsushima Director's Cut na PS4 i PS5 w Polsce. Nowy standard cen na poprzedniej generacji

Ghost of Tsushima Director's Cut zadebiutuje już w sierpniu, więc gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe na wypakowane wydanie jednej z najlepszych gier ubiegłego roku. Tytuł jest dostępny w wersji na PS5 i PS4, a gracze muszą przygotować ponad 300 zł.

Już 20 sierpnia odbędzie się premiera Ghost of Tsushima Director's Cut. Sony wcześniej zaprezentowało zawartość oraz potwierdziło rozbudowane możliwości aktualizacji gry z PS4 na PS5, ale Japończycy nie zapominają także o graczach, którzy chcą sięgnąć po pudełkowe wydanie gry.

Ghost of Tsushima Director's Cut znalazło się już w RTV Euro AGD i gracze w tym wypadku muszą przygotować ponad 300 zł – nawet w przypadku wersji na PlayStation 4. Tak prezentuje się oferta:

Jak wiadomo Sucker Punch zadbało o nową zawartość, więc mogliśmy się spodziewać, że tytuł będzie droższy. Szkoda jednak, że w przypadku Sony nawet gry na PlayStation 4 kosztują już ponad 300 zł. Jak wiadomo jeszcze do niedawna mogliśmy kupować nowe pozycje AAA za 229 zł, później za 259 zł, a ostatnio coraz częściej widzimy nawet produkcje za 289+zł.

Zamierzacie sięgnąć po pudełkowe wydanie Ghost of Tsushima Director's Cut?

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-ghost-of-tsushima-directors-cut-na-ps4-i-ps5-od-319-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: Ghost of Tsushima Director's Cut Sony Interactive Entertainment Sucker Punch