Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2021 13:53
Battlefield 2042
927V

Battlefield 2042 otrzyma swoją wersję Battle Royale. Magazyn PlayStation potwierdza ważny szczegół

DICE w dniu premiery nie zapewni klasycznego Battle Royale w Battlefield 2042, ale deweloperzy zaoferują odświeżoną wersję uznanego trybu. Wiadomość potwierdzili dziennikarze Play.

Już wcześniej pojawiły się przecieki, według których Battlefield 2042 zaproponuje nową wersję Battle Royale, jednak wciąż brakowało nam potwierdzenia. Tom Henderson natrafił na najnowszy numer Play (kiedyś PlayStation Magazine), w którym pojawiła się wzmianka o „Hard Zone”.

DICE nie zapewni zwykłego BR, ale „zmieni koncepcję Battle Royale w sposób, w jaki może to zrobić tylko Battlefield”. Wiele na to wskazuje, że będzie to specjalny wariant rozgrywki, który przypomina między innymi gameplay z Escape from Tarkov.

Tom Henderson, który potwierdził, że ma dobre dojścia do pracowników DICE, wspomniał o ważnym szczególe – klasyczny Battle Royale może pojawić się w postaci DLC lub ograniczonego trybu.

Na oficjalną prezentację rozgrywki musimy zaczekać do EA Play Live – wydawca właśnie na tym wydarzeniu powinien odsłonić konkrety dotyczące oczekiwanej gry. Warto przypomnieć, że EA potwierdziło szczegóły dotyczące botów w Battlefield 2042.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Tagi: Battlefield Battlefield 2042 DICE Electronic Arts