EA Play Live z dokładną datą i pre-showem. EA publikuje teaser i potwierdza pierwszą grę

Gry
1824V
EA Play Live z dokładną datą i pre-showem. EA publikuje teaser i potwierdza pierwszą grę
Wojciech Gruszczyk | 22.06.2021, 20:15

E3 2021 zostało zakończone w zeszłym tygodniu, ale nie możemy zapomnieć, że to nie koniec letnich wydarzeń, podczas których zobaczymy nowe gry zmierzające na rynek w następnych miesiącach. Elektronicy przypominają fanom o EA Play Live i gracze próbują zgadnąć, jakie gry zostaną zaprezentowane na pokazie.

Electronic Arts potwierdziło, że 22 lipca, czyli dokładnie za miesiąc, odbędzie się EA Play Live. Start wydarzenia zaplanowano na 19:00, ale w tym czasie rozpocznie się pre-show, który zapewne będzie trwał około godziny. Następnie rozpocznie się wielkie wydarzenie Elektroników.

Na jakie gry możemy liczyć? Nie brakuje głosów, według których dzisiejszy materiał ma zwiastować pokaz kilku tytułów. Widzimy tutaj bryły geometryczne – zmieniają one powierzchnie i właśnie w tym miejscu mają pojawiać się teasery związane z produkcjami prezentowanymi na wydarzeniu.

FIFA 22 oraz Battlefield 2042 są pewniakami – w zasadzie DICE już potwierdziło swoje przybycie na wydarzenie, ale czy zobaczymy nową część serii Need for Speed (jak wiadomo debiut gry został przełożony przez strzelankę Szwedów), Dragon Age 4, Mass Effect 4, a może Titanfall 3, Star Wars Jedi Fallen Order 2 lub powrót Dead Space?

Jakie gry chcielibyście zobaczyć na tegorocznym EA Play Live?

Źródło: Twitter: EA

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper