Ghost of Ikishima coraz bliżej. Sony zarejestrowało już domenę

Gry
2590V
Ghost of Ikishima coraz bliżej. Sony zarejestrowało już domenę
Wojciech Gruszczyk | 28.06.2021, 15:38

Ghost of Ikishima nie będzie wielką niespodzianką Sony, ale najwidoczniej gra faktycznie nadciąga. Japończycy zarejestrowali domenę, która odsyła graczy do głównej strony PlayStation. Fani mogą szykować się na powrót świetnego IP.

Sony szykuje się do wielkiej prezentacji nowych gier, a jedną z produkcji będzie zapewne Ghost of Ikishima. W zeszłym tygodniu o pozycji wspomniało kilku informatorów, a teraz najwidoczniej możemy szykować się do zabawy, ponieważ Sony przygotowuje się do odsłonięcia opowieści.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dwa dni temu zarejestrowano domenę Ghostofikishima.com, która odsyła teraz do witryny PlayStation.com/en-us/ps4/ps4-games. Przypadek? Raczej nie, a też trudno sobie wyobrazić, by ktoś faktycznie próbował w podobny sposób wzbudzić zainteresowanie tytułem.

Nadal musimy czekać na pełną zapowiedź Ghost of Ikishima, ale Sucker Punch zapewni samodzielną historię, która pod względem rozmiaru ma przypominać między innymi Gears 5: Hivebusters lub Spider-Man: Miles Morales. W obu sytuacjach nie mogliśmy mówić o fabule na 20 godzin, ale produkcje zapewniły graczom sporo atrakcji.

Trudno powiedzieć, czy w tej sytuacji drugi (główny) oddział Sucker Punch pracuje już nad Ghost of Tsushima 2? Jak wiadomo IP zostanie przeniesione na film, więc Sony może chcieć w odpowiedni sposób rozbudować wrażenia graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://gamingroute.com/playstation-registers-ghost-of-ikishima-domain-which-is-a-ghost-of-tsushima-standalone-type-game/

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper