Ghost of Ikishima zadebiutuje w 2021 roku? Sony ma zaskoczyć rozbudowaniem serii Ghost of Tsushima

Gry (plotka)
7301V
Ghost of Ikishima zadebiutuje w 2021 roku? Sony ma zaskoczyć rozbudowaniem serii Ghost of Tsushima
Wojciech Gruszczyk | 26.06.2021, 01:49

Sony może już wkrótce przedstawić kontynuację Ghost of Tsushimy. Kilku informatorów otrzymało szczegóły dotyczące Ghost of Ikishima, czyli samodzielnej historii, która powinna rozbudować doświadczenie fanów młodego uniwersum.

Ghost of Tsushima okazało się wielkim sukcesem, a twórcy chętnie rozbudowali grę o tryb PVP (sprawdźcie naszą recenzję) oraz wrzucili pozycję na PlayStation 5. Jeśli jednak wierzyć najnowszym przeciekom – Sucker Punch od dawna pracuje już nad zupełnie nową historią.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ghost of Ikishima to podobno samodzielny dodatek, który powinien zostać przedstawiony przez Sony na kolejnej imprezie, ponieważ deweloperzy celują w premierę w 2021 roku. Informację opublikował Shpeshal_Nick – informator potwierdził między innymi wrzucenie Final Fantasy VII Remake do PS Plus oraz ujawnił Final Fantasy VII Remake: Intergrade.

Insider jest zaskoczony, że tak wiele osób otrzymało informacje dotyczące gry:

Warto zaznaczyć, że Ikishima to archipelag w cieśninie Tsushima, administrowany jako miasto Iki w prefekturze Nagasaki w Japonii”.

Nie brakuje głosów, według których Ghost of Ikishima będzie mniejszą przygodą na wzór Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Gears 5: Hivebusters lub Spider-Man: Miles Morales, ale aktualnie musimy czekać na potwierdzenie konkretów. Wiele jednak na to wskazuje, że ktoś przedwcześnie podzielił się szczegółami, które trafiły do kilku dziennikarzy i insiderów.

Warto przypomnieć, że powstaje już także film „Ghost of Tsushima”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Twitter: Shpeshal_Nick

Komentarze (169)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper