Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2021 18:58
Forza Horizon 5
2055V

Forza Horizon 5 z rozbudowanym systemem pogody. Twórcy potwierdzają ekscytującą wiadomość

Playground Games przygotowuje fanów dynamicznej jazdy na kolejne nieprzespane noce. Sympatycy serii Forza mogą szykować się na rozbudowane doświadczenie w Forza Horizon 5, ponieważ w produkcji znajdziemy rozszerzony system pogodowy, który znacząco wpłynie na rozgrywkę.

W listopadzie na rynku zadebiutuje Forza Horizon 5 i produkcja od premiery będzie dostępna na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz PC. Deweloperzy zapewnią największą mapę w historii serii, która otrzyma największą liczbę biomów i ta różnorodność zostanie odpowiednio rozbudowana przez zmienne warunki pogodowe.

Playground Games właśnie potwierdziło, że w Forza Horizon 5 dynamiczna pogoda będzie związana z lokalizacją. Oznacza to, że podczas jednego wyścigu możemy wpaść w burzę piaskową, by po chwili wjechać w sam środek tropikalnej ulewy, a na końcu obserwować palące słońce odbijające się od odpicowanych samochodów.

Jak wiadomo już Forza Horizon 4 posiadała efektowny system pogodowy, ale w Forza Horizon 5 możemy liczyć na jeszcze lepsze wrażenia. W pozycji nie zabraknie także zmiennych pór roku (sezonów), które również wpłyną na zabawę.

Warto przypomnieć, że wcześniej Playground Games potwierdziło istotną wiadomość – Forza Horizon 5 będzie działa dobrze na wszystkich sprzętach.

Źródło: Twitter: ForzaHorizon

Tagi: Forza Horizon Forza Horizon 5 PlayGround Games Xbox Game Studios