Forza Horizon 5 z meksykańską falą przyjechała na pokaz Microsoftu. Znamy datę premiery

News
4716V
Forza Horizon 5 z meksykańską falą przyjechała na pokaz Microsoftu. Znamy datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2021, 02:16

Były plotki, przecieki i mamy! Forza Horizon 5 przyjechała na Xbox & Bethesda Games Showcase i gracze mogą szykować się na szybką jazdę w Meksyku. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły najnowszej gry Playground Games.

Playground Games zostało założone w 2010 roku i deweloperzy od tego czasu rozwijają markę Forza Horizon. Deweloperzy w 2018 roku zapewnili graczom czwarty festiwal, który zaprowadził śmiałków do Wielkiej Brytanii, ale teraz nadszedł czas na kolejną zabawę z pięknymi samochodami w roli głównej.

Potwierdziły się wszystkie przecieki i Forza Horizon 5 faktycznie zaprowadzi fanów szybkiej jazdy do Meksyku. Czy to dobra decyzja? Zobaczcie pierwsze materiały przygotowujące graczy na wielką premierę tej ciekawej produkcji.

Forza Horizon 5 na Xbox & Bethesda Games Showcase!

Forza Horizon 5 od dnia premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass. Produkcja będzie dostępna 9 listopada 2021 roku! 

Playground Games potwierdziło fabularny tryb, który pozwoli graczom zwiedzić Meksyk, a podczas prezentacji zobaczyliśmy nawet kilka miłych dla oka fragmentów rozgrywki. Gracze w Forza Horizon 5 będą ścigać się obok wulkanów, a w trakcie rozgrywki nie zabraknie pięknych widoków – w trakcie zabawy zwiedzimy kilka meksykańskich miast.

Forza Horizon 5 zadebiutuje z trybem Battle Royale, największą mapą w historii serii, a deweloperzy wykorzystali ray tracing, by upiększyć tytuł. W pozycji będziemy mogli nawet stworzyć swoje tryby oraz mapy, by dobrze bawić się ze znajomymi.

Źródło: własne

Komentarze (209)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper