Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2021 18:58
Marvel's Avengers
1165V

Marvel's Avengers z zaskakującym błędem. Gracze krytykują studio za wyświetlanie IP

Crystal Dynamics opublikowało nową aktualizację do Marvel's Avengers, ale twórcy nie mogą odetchnąć nawet na chwilę. Patch wprowadził błąd, przez który lepiej aktualnie nie streamować rozgrywki, ponieważ wszyscy widzowie mogą zobaczyć między innymi adres IP gracza.

Crystal Dynamics stale rozbudowuje Marvel's Avengers, ale aktualnie lepiej nie streamować rozgrywki. Twórcy niespodziewanie wrzucili na ekrany dane graczy, które nigdy nie powinny zostać w taki sposób wyświetlone.

Każdy fan po zalogowaniu się na serwerach został dzisiaj zaskoczony, ponieważ na ekranie widnieje nazwa użytkownika, data sesji oraz... IP. Szczególnym problemem są te ostatnie dane – streamerzy raczej nie powinni dzisiaj prezentować swojej rozgrywki w Marvel's Avengers, ponieważ opublikowane szczegóły mogą zostać wykorzystane do między innymi ataków DDOS.

Twórcy oczywiście przeprosili i już pracują nad kolejną łatką, ale społeczność pyta wprost – jak taki błąd może pojawić się w produkcji AAA, która już teraz powinna błyszczeć i zachęcać aktualizacjami do gry, a dzisiejszy patch wywołał sporo negatywnych reakcji.

Warto przypomnieć, że Marvel's Avengers wkrótce otrzyma duży dodatek, który pozwoli graczom wcielić się w Czarną Panterę.

Źródło: Twitter: PaulTassi

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix