Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2021 21:39
Marvel's Avengers Black Panther - War for Wakanda
938V

Marvel's Avengers Black Panther - War for Wakanda zaprezentowany. Crystal Dynamics pokazuje rozszerzenie

Marvel's Avengers zadebiutowało w zeszłym roku, ale Crystal Dynamics ma wielkie plany na rozwój gry. Twórcy właśnie zaprezentowali Black Panther - War for Wakanda, czyli oczekiwany dodatek, który pozwoli graczom zapoznać się z historią Czarnej Pantery.

Square Enix bardzo mocno liczyło na Marvel's Avengers, ale nie jest sekretem, że gra nie sprostała ogromnym oczekiwaniom. Twórcy jednak nie rezygnują z produkcji i chcą ją wciąż rozbudowywać oferując graczom nowe przygody.

Marvel's Avengers Black Panther - War for Wakanda to pierwszy duży dodatek, który pozwoli graczom poznać historię Czarnej Pantery. Już wcześniej deweloperzy opublikowali teaser historii, ale dzisiaj w końcu możemy zapoznać się z pełnym zwiastunem.

Marvel's Avengers Black Panther - War for Wakanda na Square Enix Presents Summer 2021

Crystal Dynamics na dobry początek przypomniało graczom o dwóch nadciągających aktualizacjach, które zapewnią kolejne wyzwania, a następnie otrzymaliśmy pełny pokaz wielkiego rozszerzenia – Black Panther - War for Wakanda pozwoli graczom wcielić się w Czarną Panterę. Uznany bohater otrzyma swoją fabułę.

Premiera odbędzie się w sierpniu. 

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix