STALKER 2 porównany do Metro Exodus. Sprawdźcie ciekawy materiał

Gry
1484V
STALKER 2 porównany do Metro Exodus. Sprawdźcie ciekawy materiał
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2021, 18:22

Od wczoraj gracze zachwycają się STALKER 2, ale nie brakuje również opinii, że najnowsza pozycja GSC Game World nie prezentuje oczekiwanej oprawy. W Sieci jednak pojawiło się ciekawe porównanie, które zestawia pozycję z tytułem 4A Games.

jest kolejną produkcją, która została zaprezentowana na pokazie Microsoftu i podczas wydarzenia zobaczyliśmy zwiastun oraz nawet poznaliśmy datę premiery. GSC Game World po imprezie potwierdziło nawet specjalne zestawy, ujawniło wymagania sprzętowe oraz pokazało kilka nowych screenów.

Gra jednak podzieliła społeczność – część fanów zachwyca się STALKER-em wspominając o świetnej atmosferze, która pojawiła się nawet na opublikowanej rozgrywce, ale niektórzy gracze narzekają na między innymi zbyt ciemne i słabo wyglądające lokacje.

Przygoda GSC Game World będzie wielokrotnie porównywana z ostatnimi przygodami 4A Games i już teraz pojawiło się w Sieci ciekawe zestawienie, które przedstawia pierwsze spojrzenie na STALKER 2 i Metro Exodus.

W następnych tygodniach powinniśmy często oglądać nowego STALKERA – w końcu pozycja ma trafić na rynek w przyszłym roku. 4A Games rozwija już nowe Metro, ale aktualnie tytuł nie został zaprezentowany.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper