STALKER 2 wygląda znakomicie. Microsoft zaprezentował gameplay – znamy datę premiery

Gry
3829V
STALKER 2 wygląda znakomicie. Microsoft zaprezentował gameplay – znamy datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 13.06.2021, 19:09

STALKER 2 to jedna z produkcji, których nie mogło zabraknąć na dzisiejszym wydarzeniu. Microsoft ściśle współpracuje z deweloperami, więc możemy mieć pewność, że tytuł będzie błyszczał na konsolach amerykańskiej korporacji. Dzisiaj sprawdzamy nowy materiał z oczekiwanej gry.

rozgrzewa graczy od dawna, ponieważ fani ukraińskiego GSC Game World zdecydowanie za długo czekali na pełną kontynuację. Aktualnie zobaczyliśmy kilka teaserów, które potrafiły rozbudzić oczekiwania, a dzisiaj wciąż tajemnicza przygoda została ponownie zaprezentowana. Trzeba przyznać jedno – Microsoft zadbał o naprawdę świetną grę, która będzie ozdobą Xboksa Series X i Xboksa Series S.

Dalsza część tekstu pod wideo

STALKER 2 na Xbox & Bethesda Games Showcase!

STALKER 2 od dnia premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass. Microsoft potwierdza – gra na początku trafi wyłącznie na konsole amerykańskiej korporacji i PC. Na dzisiejszym pokazie zobaczyliśmy kilka momentów, podczas których główny bohater przygody eksploruje kolejne lokacje i ma okazję walczyć z przeciwnikami – trzeba przyznać, że tytuł charakteryzuje się przyjemną dla oka atmosferą.

STALKER 2 zadebiutuje 28 kwietnia 22 roku.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper