Scarlet Nexus zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass? Microsoft ma szykować niespodziankę

Plotka
1418V
Scarlet Nexus zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass? Microsoft ma szykować niespodziankę
Wojciech Gruszczyk | 07.06.2021, 14:09

Microsoft zaprezentował światu Scarlet Nexus i choć gra będzie dostępna na wielu platformach, to właśnie amerykańska korporacja otrzymała możliwość promowania produkcji. Korporacja miała zadbać nie tylko o umowę na marketing, ale pozycja Japończyków według plotki trafi w dnu premiery do abonamentu Xbox Game Pass.

W maju 2020 roku zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Scarlet Nexus, a produkcja była nawet promowana jako „pierwsza next-genowa gra Bandai Namco”. Wydawca jednak szybko wyjaśnił, że pozycja będzie również dostępna na wielu sprzętach, ale mimo wszystko to nadal Microsoft miał okazję promować tytuł.

Jeff Grubb z GamesBeat jest jednak przekonany, że Microsoft zadbał nie tylko o możliwość pokazywania opowieści na swoich wydarzeniach, ale podczas podcastu XboxEra wspomniał o ciekawej sytuacji. Dziennikarz powiedział, że „słyszał” o premierze Scarlet Nexus w Xbox Game Pass.

Redaktor dodał, że zazwyczaj takie umowy są podpisywane na ostatniej prostej (jak w przypadku Outriders), ale Microsoft miał zdobyć kolejny głośny tytuł. Jeśli wiadomość ma zostać potwierdzona, to konkretne ogłoszenie powinno nadejść podczas Xbox & Bethesda Games Showcase.

Sprawdźcie również ostatni zwiastun zbierający wiele szczegółów dotyczących Scarlet Nexus.

Źródło: https://gamingbolt.com/scarlet-nexus-could-launch-day-one-on-xbox-game-pass-rumor

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper