Scarlet Nexus to „pierwszy tytuł nowej generacji” od Bandai Namco. Gra trafi na wiele platform

News
984V
Scarlet Nexus to „pierwszy tytuł nowej generacji” od Bandai Namco. Gra trafi na wiele platform
Wojciech Gruszczyk | 08.05.2020, 19:28

Scarlet Nexus zostało wczoraj zapowiedziane na Xboksa Series X, a dzisiaj Bandai Namco potwierdziło wrzucenie gry na inne platformy. Wydawca i producent podkreśla, że jest to jego „pierwszy tytuł nowej generacji”, a jednocześnie zaoferuje pozycję również na PlayStation 4 i Xboksa One.

Scarlet Nexus to pierwsza next-genowa produkcja Bandai Namco, która zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksie Series X, Xboksie One i komputerach osobistych. Już wczoraj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który mógł rozbudzić oczekiwania wielu graczy.

Twórcy nie tylko potwierdzili prace nad wersją na różne platformy, ale również zapowiedzieli, że Scarlet Nexus ma zmienić sposób postrzegania japońskich gier RPG przez graczy. Deweloperzy chcą zapewnić usprawniony system walki, który „równoważy szybką akcję ze strategicznym planowaniem”.

Nad Scarlet Nexus pracują deweloperzy z Bandai Namco, którzy wcześniej rozwijali między innymi Tales of Vesperia i to właśnie ich doświadczenie w tworzeniu ekscytujących gier ma zaprocentować na konsolach nowej generacji.

Nie otrzymaliśmy niestety daty premiery, więc nie możemy mieć pewności, kiedy Scarlet Nexus wyląduje w naszych konsolach. Jeśli jednak jesteście fanami gier RPG od Bandai Namco, to musicie mieć ten tytuł na radarze, ponieważ już pierwszy materiał wyglądał naprawdę dobrze. Sprawdźcie wszystkie zapowiedzi z Inside Xbox.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper