Respawn Entertainment pracuje nad nową grą RPG? Ogłoszenie o prace zdradza szczegóły projektu

News
922V
Respawn Entertainment pracuje nad nową grą RPG? Ogłoszenie o prace zdradza szczegóły projektu
Kajetan Węsierski | 06.06.2021, 10:30

Wygląda na to, że kolejny projekt od Respawn Entertainment może bardzo przypaść do gustu fanom gier z gatunku RPG - informacje mogą napawać optymizmem.

Ostatnie miesiąca dla Respawn Entertainment stoją pod znakiem dwóch tytułów. Po pierwsze, wydanego pod koniec 2019 roku Star Wars Jedi: Upadły zakon (już niedługo możemy doczekać się wersji na nową generację), a po drugie ich największego tytułu multiplayer, a więc Apex Legends (który cały czas jest prężnie rozwijany, a jego popularność zdaje się tylko rosnąć).

Od kilku miesięcy wiemy także, że studio pracuje nad kolejnym projektem. I choć wciąż nie ma żadnych oficjalnych informacji o nowym IP, to najnowsze ogłoszenia o prace pozwalają poznać kilka interesujących szczegółów. Zgodnie z nim, ekipa szuka głównego projektanta walk - kogoś doświadczonego w "mechanikach sterowania, projektowaniu przeciwników, zachowaniu AI, projektowaniu klas, fabuły oraz starciach z bossami"!

W dzisiejszych czasach są to oczywiście elementy, które mogą być częścią składową naprawdę wielu różnych gatunków, które po prostu czerpałyby z aspektów rodem z RPG. Niemniej, niedawny sukces ich gry ze świata Gwiezdnych Wojen pozwala wierzyć, iż będą chcieli kontynuować to, co po prostu im wychodzi. Cóż - pozostaje mieć nadzieję, że tak właśnie będzie. Po niepowodzeniach Electronic Arts z Anthem oraz Mass Effect: Andromeda przyszła pora na coś udanego.

Źródło: https://www.dualshockers.com/respawn-new-ip-focuses-on-boss-fights-class-based-characters-and-skill-progression/

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper