Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.05.2021 09:57
Apex Legends
811V

Apex Legends: Dziedzictwo z ogromem nowości. Serwery nie wytrzymują zainteresowania 9 sezonem

Apex Legends szykuje się do wielkiej, smartfonowej ofensywy. Przed tym wydarzeniem do wersji "stacjonarnej" gry wskakują nowe atrakcje.

Ostatnio pisaliśmy o gameplayu ze smartfonowej wersji Apex Legends (wystartowały już zamknięte beta testy Apex Legends Mobile). Tym razem skupimy się na podstawowym wydaniu tej ogromnie popularnej strzelanki FPP. Epic Games informuje, że do produkcji dzięki aktualizacji "Dziedzictwo", wleciał już największy dotychczasowy pakiet nowości, który wyznacza początek 9 sezonu.

Apex Legends dorobiło się dzięki "Dziedzictwu" nie tylko nowej bohaterki, zwanej Walkirią, która wyposażona jest w odrzutowy plecak, ale również świeżego trybu zabawy 3 vs 3, który zostanie z nami już na stałe.

To nie wszytkie nowości w rzeczonej aktualizacji. Apex Legends wzbogaciło się również o znacząco przemodelowaną mapę Olimp, w której pojawiły się ogromne pnącza. Wszystkie szczegóły na temat nowości w rzeczonej aktualizacji znajdziecie w zwiastunie, który czeka na was poniżej. Szczegółowa lista nowości w aktualizacji czeka na was również na oficjalnej stronie Apex Legends.

Niestety nie wszystko poszło po myśli EA. Zainteresowanie wielką aktualizacją, która została udostępniona 4 maja, jest tak wysokie, że przez kilka godzin występowały poważne problemy z serwerami Apex Legends. Wiele osób nie mogło w ogóle zacząć zabawy. Kłopoty z serwerami powinny już ustępować.

Źródło: https://dotesports.com/apex-legends/news/respawn-is-working-through-issues-with-access-to-apex-legends-new-season-legacy

Tagi: Apex Legends electronic arts Respawn Entertainment