Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.06.2021 10:30
Star Wars Jedi: Upadły zakon next-gen
1953V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon na PS5 i XSX|S zadebiutuje niedługo? Wyciekła data premiery odświeżonej wersji

Jeśli cały czas wyczekujecie premiery next-genowego wydania głośnego projektu z 2019 roku ze świata Gwiezdnych Wojen, to być może musicie wytrzymać jeszcze naprawdę niewiele!

Star Wars Jedi: Upadły zakon to jeden z ciekawszych tytułów, które debiutowały w 2019 roku. I bez dwóch zdań możemy też mówić o jednym z najlepszych projektów z uniwersum Star Wars. Jeszcze w marcu pojawiły się ciekawe doniesienia o wersji na XSX i PlayStation 5, a ponad miesiąc temu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie takich działań.

Teraz natomiast wiele wskazuje na to, że poznaliśmy datę premiery rzeczonego wydania. W niemieckim Media Markt można znaleźć bowiem informacje, iż tytuł zadebiutuje już 11 czerwca 2021 roku! Jest to świetna informacja dla wszystkich fanów, albowiem właściwie zostało już zaledwie kilka dni. Oczywiście nie należy traktować tego jako pewnik, ale trzeba przyznać, że w przypadku tak bliskiej daty, trudno mówić o jakimś podstępie.

Co więcej, zazębia się to z niedawnymi informacjami, które pojawiły się na PEGI, gdzie można znaleźć informacje o premierze planowanej właśnie na czerwiec. Trudno wnioskować, co właściwie może przynieść wersja na nową generację konsol - zwłaszcza że po premierze PS5 oraz XSX|S pojawiły się stosowne aktualizacje pod kątem działania debiutujących sprzętów. Czas pokaże!

Star Wars Jedi: Upadły zakon w Media Markt

Źródło: https://twistedvoxel.com/star-wars-jedi-fallen-order-ps5-xbox-series-release-date/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon