Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 18:06
Elden Ring
1556V

Elden Ring ma zostać pokazany w przyszłym tygodniu. Jeff Grubb podał dokładny termin prezentacji

From Software ma szykować się na wielki pokaz Elden Ring. Tytuł według najnowszego raportu zostanie przedstawiony w przyszłym tygodniu, a wydarzenie, podczas którego zobaczymy oczekiwaną produkcję zdradził Jeff Grubb.

Od miesięcy wyczekujemy na pokaz Elden Ring, bo choć gra została zapowiedziana przez From Software, to jednak nigdy tak naprawdę nie zobaczyliśmy konkretnego materiału z gry. Deweloperzy dotychczas udostępnili wyłącznie teaser i zdecydowanie za długo czekamy na szczegóły dotyczące tytułu.

Systematycznie pojawiają się kolejne przecieki, a nawet wyciekł zwiastun produkcji, jednak w końcu mamy otrzymać konkretniejszy materiał z Elden Ring. Prezentacja, podczas której zobaczymy produkcję odbędzie się 10 czerwca.

Jeff Grubb uważa, że to Geoff Keighley otrzymał możliwość pokazania pozycji i to podczas jego Kickoff Live Summer Game Fest zobaczymy oczekiwaną opowieść. Dziennikarz Venturebeat potwierdził wiadomość podczas audycji live-stream – poniżej możecie zobaczyć mały wycinek.

Trudno jednak powiedzieć, czy możemy liczyć na datę premiery. Według ostatnich przecieków – Elden Ring może zadebiutować dopiero w następnym roku finansowym.

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-will-be-part-of-summer-game-fest-2021-rumor/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software