Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2021 08:18
Elden Ring
2463V

Elden Ring na pełnym zwiastunie. Gracze poprawiają jakość materiału

Fani From Software nie tylko dzielą się zwiastunem prezentującym Elden Ring, lecz ulepszają nagranie, by kolejni gracze mogli zobaczyć, jak prezentuje się wyczekiwana produkcja. Oczywiście, materiał nie odznacza się należytą jakością, jednak pokazuje koncepcję przyjętą przez deweloperów.

From Software oraz Bandai Namco nie zareagowały na wyciek i wiele na to wskazuje, że materiały, jakie zobaczyliśmy wczoraj, nie zostaną usunięte. Bazując na dostępnych fragmentach, gracze stworzyli zwiastun i zajęli się drobną poprawą jego jakości, dzięki czemu można zobaczyć Elden Ring.

Film potwierdza, że deweloperzy stawiając na nowe IP, nie zapominają jednocześnie o charakterystycznych elementach swoich pozycji – widzimy eliminowanie rywala atakiem w plecy, wielkie smoki, wykorzystywanie magii, choć pewną nowością jest korzystanie z konia. Niektóre ujęcia zaprezentowane na materiale mogą wydawać się graczom znajome, gdyż From Software już wcześniej podobnie prezentowało własne tytuły.

Japończycy powinni wkrótce przerwać milczenie i pokusić się o oficjalny pokaz, ponieważ nie poznaliśmy dokładnej daty premiery Elden Ring oraz platform docelowych. Od czasu zapowiedzi w 2019 roku wiele aspektów produkcji mogło ulec zmianie, tymczasem według ostatnich przecieków gra zaliczyła kilka opóźnień i może nie zadebiutować w 2021 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software trailer zwiastun