Sucker Punch Productions rośnie! Studio szuka doświadczonego twórcy do nowego projektu

Gry
1038V
Sucker Punch Productions rośnie! Studio szuka doświadczonego twórcy do nowego projektu
Kajetan Węsierski | 29.05.2021, 12:30

Wiele wskazuje na to, że Sucker Punch, twórcy świetnej gry o Cuszimie z ubiegłego roku, coraz mocniej przygotowują się do prac nad nowym tytułem.

Sucker Punch to studio, które ma za sobą naprawdę udany rok. Wszystko dzięki wybitnemu Ghost of Tsushima, które błyskawicznie mianowane zostało jedną z najlepszych gier na wyłączność dla Sony. Projekt ukazał się sukcesem nie tylko w recenzjach, ale również pod kątem sprzedaży - wyniki są znakomite. Bez wątpienia bardzo zmotywowało to twórców do pracy nad kolejnymi pozycjami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeszcze w kwietniu dostaliśmy przecież informacje na temat "spektakularnej gry multiplayer", nad którą pracuje się podobno w Sucker Punch. A nie jest przecież tajemnicą, że twórcy mają gdzieś z tyłu głowy chęć wydania sequela Ghost of Tsushima. I choć nie wiemy, który z projektów jest dla nich obecnie tym priorytetowym, to do czegoś na pewno się szykują.

Zdradza to najnowsze ogłoszenie o pracę, które można znaleźć na stronie studia. Wynika z niego, że poszukiwany jest Starszy Pisarz (Senior Writer), a więc osoba, która miałaby być odpowiedzialna za tworzenie historii, postaci oraz całych kwestii związanych ze scenariuszem. A także doglądania ich, gdy zajmują się tym inne osoby. Sucker Punch wspomniało, że szuka doświadczonej osoby w tworzeniu fabuły nastawionej na bohaterów w grach z otwartym światem. Brzmi to bardzo interesująco.

Można wnioskować, że twórcy wciąż zamierzają zostać w swojej strefie komfortu - ich dwa najgłośniejsze hity to przecież ten wspominany wyżej oraz marka Infamous. Musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na pierwsze oficjalne doniesienia na temat tego, nad czym pracują utalentowani członkowie studia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://gamerant.com/sucker-punch-studios-hiring-new-senior-games-writer/

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper