Twórcy Ghost of Tsushima szykują „spektakularną grę multiplayer” z kooperacją

Gry
1476V
Twórcy Ghost of Tsushima szykują „spektakularną grę multiplayer” z kooperacją
Wojciech Gruszczyk | 13.04.2021, 19:57

Ghost of Tsushima 2 prawdopodobnie nie jest jedyną produkcją rozwijaną aktualnie przez Sucker Punch Productions. Deweloperzy poszukują nowych pracowników do sieciowej gry, której pierwsze szczegóły nie brzmią, jak zwykły tryb do nowej przygody samuraja.

Ghost of Tsushima to jeden z ostatnich hitów Sony, którego sukces sprawił, że produkcja trafi na wielki ekran. Japońska korporacja potwierdziła już prace nad przygotowaniem filmu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sucker Punch Productions od zakończenia prac nad Ghost of Tsushimą prowadzi rekrutacje na kilka kluczowych stanowisk i dotychczas mogliśmy zakładać, że deweloperzy pracują nad drugą przygodą samuraja. Nie byłoby to specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę, że pierwsza część zaliczyła duży sukces.

Jak się jednak okazuje – Sucker Punch Productions poszukuje teraz specjalisty od sieciowych elementów, ponieważ twórcy pracują nad „spektakularną grą multiplayer”:

„Nasi utalentowani projektanci gier wieloosobowych tworzą niesamowite doświadczenia w zespole, a ty będziesz kluczowy w ożywianiu tej kreatywności w spektakularnej grze multiplayer. Szukamy osoby, która posiada wszystkie niezbędne umiejętności, aby zbadać, zdefiniować, zaimplementować i wdrożyć funkcje sieciowe, które wspierają płynną i wciągającą grę wieloosobową”.

Bardzo możliwe, że zespół został podzielony na dwa i choć główny oddział dalej rozwija Ghost of Tsushimę, to drugi otrzymał możliwość stworzenia gry sieciowej? Według drugiej teorii – Ghost of Tsushima Legends zostanie znacząco rozbudowane i podczas premiery GoT 2 będziemy mogli mówić o samodzielnej pozycji, która zostanie dołączona do historii.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://www.psu.com/news/sucker-punch-job-listing-reveals-developer-is-working-on-a-spectacular-multiplayer-game-with-co-op/

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper