Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 24.05.2012 23:55
Szykuje się kontynuacja Lords of Shadow
563V

Szykuje się kontynuacja Lords of Shadow

Konami postawiło witrynę internetową thedragonreturns.com, która najprawdopodobniej zwiastuje zapowiedź drugiej części znakomicie przyjętej Castlevania: Lords of Shadow. Jeszcze kilka dni czekania i wszystko stanie się jasne.

xxxxx

 

Stronka opatrzona została datą 31 maja, kiedy to także odbędzie się poprzedzająca targi E3 konferencja Konami. Co z domeną, która oznacza nie mniej, nie więcej niż "smok powraca"? Skojarzenie z Vladem Tepesem, palownikiem z Wołoszczyzny samo nasuwa się na myśl, bowiem krwawego władcę nazywano właśnie smokiem (z rumuńskiego Dracul). Powyższy obrazek przedstawiający gotycką, wybitnie wampirzą scenerię znaleźć zaś można na facebookowym profilu Konami.

 

Drugą, niemal pewną przesłanką jest zdanie, które znajduje się w kodzie źródłowym strony. Brzmi ono tak:

 

"Ośmielicie się stawić czoła złowrogiej ciemności? Napisane jest, że kreatury zamkniętymi za tymi drzwiami niedługo powrócą, by upomnieć się o duszę twoich ukochanych, a ciebie posłać prosto do piekła. Strzeż się!"

 

Co więcej, po rozłożeniu strony na ciąg znaków znaleźć można również zapis "CLOS [Castlevania Lords of Shadow] Teaser Page." Bez szczypania się - nowa Castlevania ujawni się światu 31 maja, nie ma innej możliwości. Już ostrzymy sobie kły. 

Tagi: castlevania: lords of shadow 2 konami