Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2021 20:47
Overwatch 2
859V

Overwatch 2 z prezentacją PVP. Oglądajcie z nami rozgrywkę

Overwatch 2 wychodzi z cienia? Już dzisiaj Blizzard zaprezentuje nowe ujęcia z najnowszej strzelanki. Twórcy w końcu chcą opowiedzieć o zmianach przygotowanych dla nowej gry i zaprezentować czystą rozgrywkę. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy.

Overwatch 2 został oficjalnie zaprezentowany w listopadzie 2019 roku i już w tym czasie zobaczyliśmy efektowny zwiastun oraz zerknęliśmy na gameplay. Twórcy dotychczas skupili się wyłącznie na nowym trybie PvE i nie przedstawiali jeszcze konkretów o rozgrywce PvP.

Jest to jednak bardzo istotne, ponieważ Overwatch 2Overwatch mają korzystać z tych samych serwerów, ale oczywiście twórcy zapewnią szereg ulepszeń. Dzisiaj przez 2 godziny będziemy oglądać nowe ujęcia z pozycji, a jednocześnie poznamy pierwsze istotne szczegóły dotyczące odświeżenia gameplayu.

Nie możemy liczyć na szybką premierę Overwatch 2, ale zmiana reżysera może spowodować, że w następnych tygodniach będziemy częściej słyszeć o pozycji. Blizzard potrzebuje dużego hitu i właśnie ten tytuł może ponownie pobudzić serwery studia.

Tagi: Blizzard Entertainment gameplay Overwatch Overwatch 2