Overwatch 2 nadciąga! Piękny zwiastun, gameplay i połączenie z Overwatch

Gry
2833V
Overwatch 2 nadciąga! Piękny zwiastun, gameplay i połączenie z Overwatch
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2019, 21:39

Overwatch 2 to duża zapowiedź Blizzarda z BlizzConu 2019. Deweloperzy rozwijają strzelankę, by zapewnić graczom niezapomniane wrażenia. Znamy już pierwsze informacje o grze, które zwiastują sporo przyjemnego grania.

Overwatch trafił na rynek w 2016 roku i szybko zyskał ogromną popularność. Blizzard w kolejnych miesiącach znacząco rozbudował grę oferując kolejne tryby, mapy oraz następnych bohaterów. Od początku wielu graczom brakowało w tytule jednego – porządnych historii pozwalających zgłębić wykreowane uniwersum. Według plotek te wszystkie błędy ma naprawić nadciągający Overwatch 2.

Overwatch 2 na pięknym zwiastunie!

Blizzard nie zawiódł oddanych fanów Overwatch. Firma na początek podsumowała historię, by po chwili pokazać zupełnie nową odsłonę. Ponownie uczestniczyliśmy w fantastycznym zwiastunie, który pokazuje jedno – ta korporacja potrafi sprzedać gry zwiastunami.

Potwierdził się wszystkie wcześniejsze plotki – Overwatch 2 jest zbudowany na silniku poprzednika, ale teraz gra zaoferuje rozbudowaną kampanię z kooperacją. Gracze mogą ulepszać swoich herosów, wybierać nowe umiejętności, a w całym tym chaosie nie zabraknie nowych bohaterów oraz rozbudowanego PVP.

Overwatch 2 to rozbudowane PVP i dopracowane PVE

Twórcy podkreślają – Overwatch 2 nie straci swojej rozgrywki multiplayer, a po prostu całość zostanie rozbudowana i zapewni graczom jeszcze więcej przyjemności. Twórcy nadal będą rozwijać Ligę Overwatch, która oczywiście będzie teraz dostępna na nowej odsłonie.

W tytule pojawią się także „Misje Bohaterów”, które mają zachęcać graczy do ciągłej rozgrywki – będziemy rozwijać postacie, personalizować umiejętności, a wszyscy znani wojownicy otrzymają nowy art-style. Gracze odwiedzający BlizzCon mogą zapoznać się z pierwszymi misjami fabularnymi.

Overwatch 2 jest połączony z Overwatchem!

Overwatch 2 oferuje połączony tryb sieciowy z pierwszym Overwatchem. Twórcy nie dzielą serwerów, więc gracze będą mogli wspólnie walczyć w pojedynkach PVP. Zdobyte skórki zostaną przeniesione do nowej gry.

BlizzCon 2019 - wszystkie zapowiedzi:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper